szkoła info

Przedszkole Warszawa Ursus

Akademia Małych Smoków to Niepubliczne Przedszkole znajdujące się przy ulicy Bełzy 15, w warszawskiej dzielnicy Ursus. Filia ta, w drugiej połowie sierpnia 2012 roku, przyjęła w swoje progi pierwsze dzieci. Czas ten był okresem adaptacyjnym dla naszych przyszłych przedszkolaków.

We wrześniu 2012 roku edukację przedszkolną w naszej nowej placówce rozpoczęło 15 dzieci. Pierwsze wspólne tygodnie były czasem, w którym dzieci uczyły się zasad funkcjonowania w Przedszkolu oraz przebywania w grupie rówieśniczej.

W październiku 2012 roku w naszym przedszkolu znajdującym się w warszawskiej dzielnicy Ursus, rozpoczęły się zajęcia edukacyjne dla dzieci. Wprowadziliśmy również język angielski oraz pracę z książeczką. Później stopniowo dodawaliśmy zajęcia plastyczne oraz rytmiczno – muzyczne.

W grudniu 2012 roku pojawiły się również stałe elementy programu edukacyjnego, jakimi są wydarzenia cykliczne - czyli spotkania z Mikołajem, bale przebierańców, przedstawienia teatralne oraz koncerty.

W styczniu 2013 roku wraz ze wzrostem liczby dzieci, w Przedszkolu pojawiły się już dwie grupy dzieci. A na wiosnę otwarta została grupa żłobkowa.

Tworzymy także nowe grupy przedszkolne dla trzy i cztero - latków.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ NAUKI, ZABAWY I POZNAWANIA ŚWIATA !!!