szkoła info

Przedszkole
Warszawa Bielany i Ursus

Akademia Małych Smoków zaprasza wszystkich najmłodszych! Jest to PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE w Warszawie na Bielanach, a dokładniej przy ulicy Conrada 7. Działa już od września 2005 roku. Przez rok pracowaliśmy jako ognisko przedszkolne, dzięki czemu udało nam się zapewnić aż 20 dzieciom wspaniały start do dalszej edukacji. Kolejnego roku, już określając się jako pełnoprawne niepubliczne przedszkole w Warszawie, zaczęliśmy przyjmować następne dzieci, którym przygotowaliśmy pełen zakres zajęć edukacyjnych oraz ogólnorozwojowych.

Akademii Małych Smoków oferuje przedszkolakom lekcje angielskiego i plastyki, zajęcia muzyczno - rytmiczne, a także aikido, gimnastykę i taniec. W razie potrzeby, dzieci mogą spotkać się z logopedą lub psychologiem. Aby uczyć Państwa pociechy efektywniej przez zabawę, organizujemy różnorakie koncerty i teatrzyki. W okresie świątecznym wystawiamy jasełkę, śpiewamy kolędy i wymyślamy świetne zabawy z Mikołajem. Na specjalne okazje, organizujemy pikniki i bale. Przygotowujemy wycieczki w różne ciekawe miejsca, a także wychodzimy z dziećmi do kina lub teatru. Do naszego przedszkola co jakiś czas zapraszani są też interesujący ludzie, którzy dzielą się swoją wiedzą z maluchami. W czerwcu, z okazji zakończenia roku szkolnego, urządzamy Festyn Rodzinny, na który zaproszeni są wszystkie dzieci oraz ich rodzice, dziadkowie, a także pracownicy naszej placówki. Nie brakuje także absolwentów Akademii Małych Smoków i innych ludzi, którzy w jakiś sposób są z nią związani. Nasze przedszkole w Warszawie to gwarancja wspaniałych zabaw i rozwijających zajęć. Bielany słyną nie tylko z pięknych krajobrazów, ale też stanowią bezpieczne miejsce dla Państwa dzieci.

Wszelkie informacje o Przedszkolu na Bielanach można uzyskać po nr tel.:

(22) 423 34 34

 

We wrześniu 2012 roku powstało nasze kolejne przedszkole:

Przedszkole Niepubliczne

Akademia Małych Smoków
ul. BEŁZY 13/15
02-495 Warszawa - Ursus

tel. 667 77 88 90

Oprócz codziennych zajęć edukacyjnych w przedszkolu, wiele zabawy zapewniają dzieciom zajęcia z języka angielskiego, plastyki czy zajęcia rytmiczno – muzyczne. Wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy w przedszkolu na Bielanach pozwala nam na ciągłe rozszerzanie i uatrakcyjnianie naszej oferty.
Wszelkie informacje o Przedszkolu w Ursusie można uzyskać pod nr tel.:

(22) 394 98 98