Akademia Małych Smoków to niezwykłe przedszkole w Warszawie, gdzie dzieci mogą świetnie się bawić, a jednocześnie wciąż rozwijać. Pracują u nas wyłącznie nauczyciele oraz wychowawcy, którzy są doskonale wykwalifikowani do opieki nad najmłodszymi. Rozumiemy, że stosunkowo trudno jest znaleźć dobry żłobek lub przedszkole w Warszawie, więc swoją placówkę tworzymy z pasją i zaangażowaniem.

Akademia Małych Smoków to doskonała propozycja dla wszystkich rodziców, którzy chcieliby wybrać dla swoich pociech właściwe przedszkole. Bielany stanowią lokalizację naszego pierwszego oddziału, a ponadto, funkcjonujemy obecnie również w dzielnicy Ursus.

Druga filia prowadzonego przez nas przedszkola mieści się w Ursusie, rejon osiedla Niedźwiadek. Założyliśmy ją w 2012 r., a po upływie kolejnego roku otworzyliśmy także żłobek. Ursus świetnie się rozwija, dlatego nasz prywatny żłobek Małe Zielone Smoczki cieszy się zaufaniem i powodzeniem.

Przedszkole – Bielany

Akademia Małych Smoków to prywatny żłobek i przedszkole mieszczące się w Warszawie, w dzielnicy Bielany. Naszym podopiecznym zapewniamy nie tylko profesjonalną i troskliwą opiekę, ale także szereg zajęć dodatkowych. Chcemy, aby prowadzona przez nas placówka, stanowiła miejsce umożliwiające rozwój najmłodszym, dlatego wprowadziliśmy lekce angielskiego i tańca, a także zajęcia plastyczne, rytmiczne oraz sportowe.

Przedszkole – Ursus

Żłobek i przedszkole znajdujące się w dzielnicy Ursus powstały po ogromnym sukcesie naszego pierwszego oddziału na Bielanach. Maluchami zajmuje się zespół doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy dbają o to, by wszystkie dzieci doskonale się dogadywały i miło spędzały czas. Ponadto, nasi podopieczni biorą udział w zajęciach angielskiego czy wydarzeniach cyklicznych – balach, mikołajkach i innych.

Dlaczego nasze przedszkole?

Profesjonalna obsługa

Zatrudniamy wyłącznie odpowiednio wykwalifikowane osoby, które doskonale wiedzą, jak pracować z dziećmi i dbać o ich dobro. Nasza kadra potrafi organizować podopiecznym niezwykle ciekawe zajęcia, które zapewniają im wielopoziomowy rozwój połączony ze wspaniałą zabawą.

Wieloletnie doświadczenie

Już od lat prowadzimy nasze przedszkole w Warszawie i bazując na swoim bogatym doświadczeniu, nieustannie je rozwijamy i uatrakcyjniamy. Poza różnymi zajęciami edukacyjnymi, organizujemy również między innymi teatrzyki, koncerty, pikniki, bale, wycieczki w ciekawe miejsca i o wiele więcej.

Żłobek Warszawa – Bielany i Ursus

Coraz częściej pojawiali się u nas rodzice z malutkimi dziećmi, dlatego postanowiliśmy spełnić ich oczekiwania i stworzyć żłobek. W Warszawie wbrew pozorom nie ma tak wiele przedszkoli i żłobków, więc strzałem w dziesiątkę okazał się także drugi oddział Akademii Małych Smoków. Na Bielanach wciąż działa nasza pierwsza filia, gdzie również serdecznie Państwa zapraszamy.