szkoła info

WYDARZENIA

7 CZERWCA ZAPRASZAMY NA PIKNIK, KTÓRY ORGANIZUJEMY PRZY WSPÓŁPRACY Z PARAFIĄ I ZAPRZYJAŹNIONYMI Z NAMI FIRMAMI. Zaczynamy o godz. 10.00 i będziemy się bawić do 14.00 - w naszej filii na Bielanach przy ul. Conrada 7. Zapraszamy wszystkich naszych Przedszkolaków, Rodziców, Babcie i Dziadków, Ciocie i Wujków, naszych Absolwentów i ich Rodziców, wszystkich naszych Przyjaciół, Sympatyków, wszystkich którzy nas lubią i tych co nas jeszcze nie lubią..... na nasz PIKNIK z okazji Dnia Dziecka i zakończenia roku przedszkolnego 2013/2014.

Z okazji Dnia Dziecka wszystkie dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i świętowania - niestety pogoda nam nie dopisała, wić bawiliśmy się wewnątrz predszkola. A po zabawie były pyszne lody dla wszystkich!!!

W maju zaprosiliśmy rodziców na Uroczystości z okazji DNIA MAMY I TATY. Każda grupa zorganizowała występ dla Rodziców i przygotowała dla nich prezenty. Później zaprosilismy wszystkich gości na poczęstunek

19 maja grupy czterolatków i trzylatków po raz pierwszy pojechały na wycieczkę. Wybraliśmy się do teatru na przedsztawienie "Cudaczek Wyśmiewaczek"

Na przełomie stycznia i lutego każda grupa zaprosiła Babcie i Dziadków naszych przedszkolaków na występy za okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci wraz z wychowawczyniami przygotowały wspaniałe występy i programy artystyczne, później nasi goście dostali pamiątkowe prezenty od wnuków, a na koniec zostali zaproszeni na poczęstunek.

4.02.2014 - wszystkie przedszkolaki bawiły się na Balu Przebierańców. Wszyscy mieli piekne stroje i wspaniale się bawili.

16.12.2013 - Nasze Przedszkole odwiedził Mikołaj z Mikołajką. Wspólnie z nimi bawiliśmy się, tańczyliśmy i śpiewaliśmy piosenki. A na koniec zabawy wszystkie dzieci dostały prezenty i nie tylko dzieci. Prezenty dostały też panie wychowawczynie i wszyscy nauczyciele, którzy prowadzą w naszym Przedszkolu zajęcia.

10.12.2013 - Starsze Smoki zaprosiły Rodziców, Dziadków i innych Gości na Jasełka, kolędowanie i poczęstunek przygotowany głównie przez Rodziców a także Panie Wychowawczynie. Dzieci razem z Nauczycielami przygotowały piekny program artystyczny, a tradycyjne caista, babeczki i inne świąteczne przekąski były wspaniałe. To już kolejne spotkanie Wigilijne w naszym Przedszkolu. zaprazamy na następne!!

3.12.2013 - Grupa Żłobkowa i Najmłodsze Smoki zaprosiły Rodziców na wspólne koledowanie i symbolliczną Przedszkolną Wigilię

18.11.2013 – Koncert z okazji Święta Niepodległości

Koncert rozpoczął się od uroczystego zaśpiewania przez dzieci Hymnu Narodowego. Dzieci były bardzo przejęte. Następnie  Pani Dorotka pokazała dzieciom jak wygląda godło Polskie  i przedstawiła Pana grającego na trąbce. Pan zaprezentował sygnały „ baczność”, „spocznij” i „pobudka”. Całe przedstawienie przepełnione było muzyką. Słuchaliśmy pieśni pt ”Zielony mosteczek”, „ Przybyli Ułani pod okienko” oraz „Płatki białych róż”. Dzieci świetnie się bawiły i chętnie uczestniczyły w przedstawieniu.

 

07.11.2013 – Przedstawienie - „Kot w butach”

Niedawno nasze przedszkole odwiedził teatrzyk kukiełkowy z przedstawieniem ” Kot w butach”. Barwne dekoracje i piękna oprawa muzyczna przyciągnęły uwagę dzieci. Nawet najmłodsi żłobkowicze dzielnie uczestniczyli w przedstawieniu.

 

30.10.2013 - Halloween u smoków

W tym roku dekorację z okazji święta halloween przygotowały dzieci razem z Panią Anią od plastyki. Na zajęciach dzieci wycinały dynie i robiły papierowe pająki. Wieczorową porą dekoracja wyglądała bardzo tajemniczo , a lampki zrobione z dyni przyciągały wzrok nie tylko przedszkolaków. Dodatkowo grupa niebieskich smoków zrobiła „halloweenowe dynie” z pomarańczy. Efekt końcowy można zobaczyć w galerii zdjęć na naszej stronie internetowej.

2.09.2013 - rozpoczęliśmy rok szkolny 2013/2014

 

14.06,2013 - UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2012/2013

W maju zaprosiliśmy rodziców na Uroczystości z okazji DNIA MAMY I TATY. Każda grupa zorganizowała występ dla Rodziców i przygotowała dla nich prezenty. Póżniej zaprosilismy wszystkich gości na poczęstunek

15.04.2013 – Kicia i Gapcio ratują ziemię

W naszym przedszkolu gościliśmy teatrzyk kukiełkowy. Bohaterami przestawienia były dwa domowe zwierzątka-  Kicia i Gapcio, które wyruszyły do lasu w poszukiwaniu przygód. Przedstawienie miało charakter proekologiczny. Został w nim poruszony temat zanieczyszczenia lasów i wód. Dzieci dowiedziały się, dlaczego należy dbać o planetę i szanować przyrodę. Po spektaklu, występujący aktorzy, obdarowali dzieci kolorowankami z bohaterami opowieści oraz płytami z muzyką. Dzieci były zachwycone!!!  

20.03.2013 – Koziołkowanie w przedszkolnym planie

W tym dniu do naszego przedszkola przybył Koziołek Matołek – wyglądał imponująco – jak żywy. Przedstawienie bardzo przypadło do gustu naszym maluchom. Dzieci mogły „podkuć” koziołka, zapisać się do jego klubu i pojechać pociągiem do Pacanowa. Na koniec przedszkole otrzymało pamiątkową księgę z dedykacją dla wszystkich dzieci i wychowawców.

04.03.2013 – Koncert „Bałwankowe żarty

Dnia 4 marca pożegnaliśmy zimę koncertem „Bałwankowe żarty”. Dzieci śpiewały i odpowiadały na pytania zadawane przez bałwanka. Bardzo nam się podobało.

12.02.2013 – Dzień Babci i Dziadka

W dniu 12 lutym gościliśmy w naszym przedszkolu Babcie i Dziadków naszych przedszkolaków. Dzieci przygotowały piosenki i wierszyki. Po występie zaprosiliśmy gości i dzieci na poczęstunek. Następnie Babcie i Dziadkowie mieli możliwość obejrzeć sale, w których dzieci się bawią i uczestniczyć we wspólnych zajęciach .

14.01.2013 – Bal karnawałowy

14 stycznia dzieci brały udział w balu karnawałowym. Dzieci zaprezentowały ciekawe i kolorowe stroje. Było dużo tańca, balonów i śmiechu.

10.12.2012 – Mikołaj i śnieżynka

Dnia 10 grudnia do naszego przedszkola zawitał Mikołaj ze swoją pomocnicą śnieżynką. Przyniósł ze sobą worek pełen prezentów. Dzieci bardzo się ucieszyły i sprawdzały autentyczność mikołajowej brody. Po odśpiewaniu piosenki przygotowanej przez dzieci Mikołaj rozdał śliczne pluszowe misie, z którymi dzieci nie rozstawały się przez kolejne dni. Zapraszamy za rok!!!

04.12.2012 – Wspólne kolędowanie z rodzicam

iDnia 4 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się „wieczornica” , wieczór kolęd śpiewanych z rodzicami. Atmosfera była bardzo uroczysta, w tle paliły się świece, dzieci udekorowały naszą choinkę a mamy upiekły domowe ciasta. Było rodzinnie i wzruszająco. Uroniliśmy nie jedna łzę za sprawą maluszków przebranych za aniołki. Nasze dzieci miały za sobą pierwszy poważny występ i to bardzo udany.